2015. febr. 10. 12:44
1/1 anonim válasza:
(1-sin^2x)-sin^2x-4sinx=3
1-2sin^2x-4sinx=3
sinx=u
2u^2+4u+2=0
u=-1
x=3pí/2+-2kpí