köszönöm a válaszokat!2015. jan. 17. 11:31
2/5 A kérdező kommentje:
akkor 6 m2 ÷ 600 cm2 = 100?
2015. jan. 17. 12:00
3/5 anonim válasza:
1 m^2 = 10000 cm^2
Tehát 6 m^2 = 60000 cm^2.
4/5 A kérdező kommentje:
30 cm x 20 cm = 600 cm2 =0,06 m2
6 m2 ÷ 0,06 = 100 db
2015. jan. 17. 12:37
5/5 A kérdező kommentje:
nem?
2015. jan. 17. 12:38