SŰRGŐS m2 és cm2 között mennyi a váltószám?

köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 17. 11:31
 1/5 anonim válasza:
1 m2=10.000 cm2
2015. jan. 17. 11:57
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor 6 m2 ÷ 600 cm2 = 100?
2015. jan. 17. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

1 m^2 = 10000 cm^2

Tehát 6 m^2 = 60000 cm^2.

2015. jan. 17. 12:25
 4/5 A kérdező kommentje:

30 cm x 20 cm = 600 cm2 =0,06 m2

6 m2 ÷ 0,06 = 100 db

2015. jan. 17. 12:37
 5/5 A kérdező kommentje:
nem?
2015. jan. 17. 12:38