r=40
f (fordulatszám)= 1200
T (periódusidő)=?
Szögsebesség=?
Vk (kerületisebesség)=?
2015. jan. 13. 21:03
1/3 anonim válasza:
Nem hiszem ám el, hogy nincs benne a tankönyvedben és/vagy az interneten a válasz!
T=1/f
szögsebesség=2*pi*f=(2*pi)/T
Vk=r*szögsebesség
2/3 Tom Benko válasza:
A négyjegyű függvénytáblában benne van ám!
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak. Végül sikerült magamtól megoldani csak figyelmetlen voltam.:)
2015. jan. 14. 19:30