Megcsináljátok ezt nekem? Nagyon kéne!

Tehát, ha Ausztrália lakosságának száma 21 millió,ebből 483 bennszülött,22%-a pedig külföldi állampolgár, akkor hány százaléka Ausztrál állampolgár??? Köszi szépen!
2010. febr. 5. 17:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah,és az a 483 bennszülött az hány százalék?
2010. febr. 5. 17:13
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kértem kommentárt oké.????? Azt kértem hogy válaszoljatok és ha van valami problémád akkor inkább ne írj!
2010. febr. 5. 17:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg ha annyira primitív akkor inkább mondd meg,lefogadom hogy még te se tudod majom!
2010. febr. 5. 17:15
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
húha, az a nem mind1, hogy lehet kiszámolni kedves zseni 21 milliónak hány %a 483? jesus!!!! te iqfighter, ígérd meg hogy nem tanulsz tovább
2010. febr. 5. 17:15
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
483 a 21 milliónak a 0,0023 %-a te hülye majom
2010. febr. 5. 17:16
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

22+0,0023= 22,0023 100-22,0023=77,9977%


Lődd fejbe magad.

2010. febr. 5. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
teszem hozzá a bennszülöttek nem ausztrál állampolgárok?
2010. febr. 5. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
A bennszülött nem Ausztrál állampolgár? 483 egyébként szörnyen kevés a 21 millióhoz képest, nem mérhető százalékban, még ezrelékben sem. Egy ország lakossága vagy belföldi vagy külföldi állampolgár, más nem lehet, tehát ha 22% külföldi, akkor 78% marad ausztrálnak, nem? Ezt beugrató kérdésnek szánták vagy nem így szól a feladat?
2010. febr. 5. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na én válaszolok normálisan :) Le is vezetem,h legközelebb tudd.

tehát :


Külföldi:

21 000 000 * 0,22 = 4 620 000

Benszülött:

483

százalékban: 483 * 100 / 21 000 000 = 0,0023


Ausztrál: 21 000 000 - 483 - 4 620 000 = 16 379 517

Ez százalékban: 16 379 517 * 100 / 21 000 000 = 77,99

2010. febr. 5. 17:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, ez az utolsó két válaszolóra nem vonatkozott.Nekik köszönöm.
2010. febr. 5. 17:28
1 2