√x²-4x+4(itt veget er a gyokjel)-√25-10x+x²=42014. dec. 9. 18:09
1/6 anonim válasza:
(x-2)-5-10x+x^2=4
x^2-9x-11=0
oszt megoldóképlet
2/6 anonim válasza:
Sajnos a második négyzetgyök jelnél nem jelölted, hogy meddig tart. (Elég lett volna zárójellel jelölni)
Lehet, hogy ez a feladat?
3/6 A kérdező kommentje:
Masodiknak az x² -ig tart :) bocsi :)
2014. dec. 9. 21:35
4/6 anonim válasza:
Az van megoldva az ábrán.
Így sem világos?
6/6 anonim válasza:
A szöveg második sorában elírás van: 5-\sqrt{50}≤x≤5+\sqrt{50}