Nem tudom megcsinalni a matek hazit!?

√x²-4x+4(itt veget er a gyokjel)-√25-10x+x²=4

2014. dec. 9. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

(x-2)-5-10x+x^2=4

x^2-9x-11=0

oszt megoldóképlet

2014. dec. 9. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a második négyzetgyök jelnél nem jelölted, hogy meddig tart. (Elég lett volna zárójellel jelölni)

Lehet, hogy ez a feladat?

[link]

2014. dec. 9. 18:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Masodiknak az x² -ig tart :) bocsi :)
2014. dec. 9. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Az van megoldva az ábrán.

Így sem világos?

2014. dec. 9. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne az..

[link]

2014. dec. 9. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A szöveg második sorában elírás van: 5-\sqrt{50}≤x≤5+\sqrt{50}
2014. dec. 9. 22:46