Ha darabszámot akarjuk megtudni:
n= m (törve) M
N= n.Na
Ha mol-t akarjuk megtudni:
n= m (törve) M
Ha grammot akarjuk megtudni:
? = m.Ma
Minden egyes hibámat javítsátok ki légyszíves.
Nagy szépen köszönöm aki segít! :)
(nem tudjátok mennyit segítene)
2014. okt. 20. 18:43
1/2 anonim válasza:
Hogy a tömeget hogyan számolod, az nem egészen világos. A többi szerintem jó.
(((Amúgy a törtvonal az egyszerűen osztást jelöl, használhatod a '/'-et, és a szorzást is jobb '*'-gal jelölni: n = m/M, N = n*Na = Na*m/M.)))