Valaki segítene fizikában?


Át kell írni, hogy hány m^3

V0=22414cm^3= m^3

És be kell helyettesíteni ebbe a képletbe: P*V/T állandó=


2014. okt. 18. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

1m=100cm

1m^2=100*100cm=10^4cm

1m^3=100*100*100cm=10^6cm

Így már át tudod váltani.


Behelyettesítés meg annyiból áll, hogy beírod a képletbe V helyére a kapott számot.

2014. okt. 19. 02:29