Át kell írni, hogy hány m^3
V0=22414cm^3= m^3
És be kell helyettesíteni ebbe a képletbe: P*V/T állandó=
2014. okt. 18. 23:37
1/1 anonim válasza:
1m=100cm
1m^2=100*100cm=10^4cm
1m^3=100*100*100cm=10^6cm
Így már át tudod váltani.
Behelyettesítés meg annyiból áll, hogy beírod a képletbe V helyére a kapott számot.