2010. jan. 24. 12:14
1/1 anonim válasza:
lerajzolni nem tudom ,de a megoldás 8,5 kg
(4 ty+3cs)-(3ty+2cs)=18,5-13,5
akkor 1 ty és 1 cs 5 kg
3Ty+2 cs-2cs-2ty=1 ty,vagyis 13,5-10kg
szóval 1 ty=3,5kg
ha 1 ty +1 cs 5kg,akkor 5-3,5kg=1,5kg 1cs
3,5+3,5+1,5=8,5kg
remélem segítettem