Hogyan kell megoldani? SŰRGŐS!


(20/9-ed + 2/3-ad): 7-el=

Lécci segítsetek


2010. jan. 24. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:

hozd közös nevezőre őket

pl.9

2010. jan. 24. 10:25
 2/10 A kérdező kommentje:
a megoldást léccí
2010. jan. 24. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 24. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
26/63 bizti géppel számoltam
2010. jan. 24. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó egyszerűsítésről nem hallottál?
2010. jan. 24. 12:13
 6/10 anonim válasza:
a 26/63-ad jó.am utolsó:mivel egyszerüsítsen,mondd már meg te IQ vitéz?
2010. jan. 24. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:

(20/9+2/3):7=

(20+6/9):7=63/26

2010. jan. 24. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki azt a bunkót írta most kérdezem miért kell ilyen stílusban írnia talán mebbántottam valamivel?Elfelejtette egyszerűsiteni én is diákból vagyok és a kérdező talán nem olyan hülye hogy valószínüleg tud egyszerüsiteni nemhiszem hogy ennyire primitív!
2010. jan. 24. 17:21
 9/10 anonim válasza:
tisztázzunk valamit emberek!nem elfelejtette egyszerüsíteni,hanem NEM LEHET!!ha valaki megmondja,melyik az a szám amivel lehet osztani a 63-at és a 26-ot is,akkor ő a legokosabb ember!merthogy ilyen nincs,azis biztos!
2010. jan. 25. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
najó bizti igazatok van leszzállok a témáról pá!
2010. jan. 29. 22:52