Galati (k. h. 28°)
Debrecen (k. h. 21,5°)
Zágráb (k. h. 16°)
München (k. h. 11,5°)
Luxembourg (k. h. 6°)
Dublin (ny. h. 6°)
A számítás elvét is kérném szépen leírni.:)
2010. jan. 23. 16:55
1/2 anonim válasza:
A helyi idő vagy a zónaidő kell?
Ha zónaidő azt kinézed a térképből.
Ha a helyi, akkor 1 fok= 4 perc.
Tehát elsőnél 9*4 =36 perc , tehát itt 12:36 perc van.
Harmadiknál: 19-16=3 3*4 perc= 12 perc,, itt 11:48 perc van.
Az a lényeg, hogy aminél több, mint 19 fok van, ott hozzáadod, aminél kevesebb, onnan kivonod.
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!:)
2010. jan. 23. 17:53