400g héliumnak mennyi az atommenyisége? és hány darab elektront tartalamaz?

Sürgöss
2014. okt. 1. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
400g He= 100 mol= 600*10^23 db atom= 2*600^23 db elektron
2014. okt. 1. 18:31
 2/2 A kérdező kommentje:
ty :D
2014. okt. 1. 19:31