(x+3)^2+3=(2X-1)(2x+1)2014. okt. 1. 09:34
1/1 anonim válasza:
x^2+6x+9+3=4x^2-1
3x^2-6x-13=0
x1=1-4/(3^1/2)
x2=1+4/(3^1/2)