2014. szept. 17. 21:44
1/1 anonim válasza:
Már az előző, atomreaktoros kérdésedet is írhattad volna egyből a házifeladat-kérdések közé.
E = m*c^2 = h*ν = h*c/λ,
λ = h/(m*c) = … (Tessék helyettesíteni.)
p = h/λ = m*c = … (Tessék helyettesíteni.)