Kaptam matekból házit hogy kiselőadást csináljak de valahogy azt is le kéne irnom mire jó2014. szept. 14. 15:15
1/1 anonim válasza:
Például nevezetes azonosságoknál:
(a+b)^2 = 1*a^2 + 2*a*b + 1*b^2
(a+b)^3 = 1*a^3 + 3*a*b^2 + 3*a^2*b + 1*b^3
stb-stb
Nézd meg az egyes tagok együtthatóit, majd nézz rá a Pascal-háromszögre, és látható :-)