[link]

2014. szept. 12. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pl:

√32=√4*√8=2*√8

bontsd föl a többit is ehhez hasonlóan

2014. szept. 12. 19:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

√4*√8=√4*√4*√2=4*√2

előző vagyok igy is lehet

2014. szept. 12. 19:24
 3/4 anonim válasza:
100%

√x*y = √x * √y

√32=√16*2=√16*√2=4√2

√27=√9*3=√9*√3=3√3

√125=√25*5=√25*√5=5√5

√98=√49*2=√49*√2=7√2

√216=√36*6=√36*√6=6√6

2014. szept. 12. 22:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. szept. 13. 06:42