Segítene valaki a matekleckémben?


Holnapra kell

A feladat:

_/72-_/50-_/8+_/18.harmad=

Idáig jutottam el:

==_/36x2-_/25x2+a számláló: _/9x2 a nevező: harmad=


SEGÍTSETEK LÉGYSZI, KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!

_/ ez a gyökjel


2014. szept. 4. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

gyök36*gyök2-(gyök25*gyök2)=

6*gyök2-5*gyök2=gyök2

(gyök9*gyök2)/3=

(3*gyök2/)3=gyök2

2014. szept. 4. 15:34