Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki segitene irni nemetul egy...

Ki segitene irni nemetul egy kepregenyt? Ha valakinek van kedve megfogalmazhatna nekem magyarul a tortenetet.

Figyelt kérdés
Nemetbol egy kepregenyt kene, hogy irjak, nem tul hosszut, de rovidet sem. Ha valaki irna egy kepregenyt nemetul nagyon halas lennek, de annak is orvendenek, ha valaki magyarul leirna nekem egy rovidebb-konnyen lefordithato szoveget. Elore is koszonom:) MOst sajnos semmi se jut eszembe:(
2010. jan. 16. 13:04
 1/1 anonim válasza:

Szíía... ^ ^

Hát, én segítenék Neked... :3

A sztori magyar megírásában is, illetve hát... németül is megpróbálhatom lefordítani a képregénykockák szövegeit, bár a nyelvtanom nem tökéletes, de van egy barátnőm, aki németül jobban tud, mnit magyarul, Őt megkérdezhetem majd max. néha, ha valami esetleg nem stimmelne... :3

Izé, van MSN-ed? :D

Dóri... ^ ^ (17)

2010. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!