Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német. Kellene a segítségetek....

Német. Kellene a segítségetek. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szóval... nem vagyok egy nagy németes. Le kéne fordítani ezt a pár sort de nem vagyok jó németből és a félévi jó jegy múlna rajta. Előre is köszönöm a segítségeteket!


Tisztelt hölgyem!


benyújtom a jelentkezésemet az állásra. 20 éves vagyok. Gimnáziumot végeztem és érettségiztem. Az érettségit jó eredményekkel zártam. Érdeklődök a szakma iránt. Sportos, erős testalkatű vagyok.


2010. jan. 10. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nem ad tökéletes fordítást, de ki lehet indulni belőle.

2010. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én csak pár sorban tudok segíteni. szóval: Sehr Geehrter meine Frau! A kövit nem tudom. Ich bin zwanzig Jahre alt. Ich leiste Gymnasium und ich habe Reifeprüfung abgelegt.
2010. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tovább írom: az érettségit jó eredménnyel zártam. ezt nem tudom. A következő: Ich interessiere mich für den Fach. Ich habe sportlichen und starken Körperbau.
2010. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!