A negatív számok szorzására osztására kivonására és összeadására van valami szabály?

hogyan érthetném meg?:S
2010. jan. 10. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

(-)*(-)=+

(-):(-)=+

(+)-(-)=+

(-)-(-)=+

(+)*(-)=-

(+):(-)=-


Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 10. 11:09
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. jan. 10. 11:10
 3/3 A kérdező kommentje:
kösziiiiiiiiiiiiii :)
2010. jan. 10. 11:29