3(x-2)-2(5x+1)=7x-7-x+32014. júl. 3. 15:23
1/2 anonim válasza:
6x-6-10x-2=6x-4
-4x-6=6x-4
-6=10x-4
-2=10x
x=-2/10=-1/5
2/2 anonim válasza:
előző nem jó
3x-6-10x-2=6x-4
-7x-8=6x-4
-8=13x-4
-4=13x
x=-4/13