3(x-2)-2(5x+1)=7x-7-x+3

2014. júl. 3. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

6x-6-10x-2=6x-4

-4x-6=6x-4

-6=10x-4

-2=10x

x=-2/10=-1/5

2014. júl. 3. 15:29
 2/2 anonim ***** válasza:

előző nem jó

3x-6-10x-2=6x-4

-7x-8=6x-4

-8=13x-4

-4=13x

x=-4/13

2014. júl. 3. 15:32