2014. jún. 18. 10:23
1/3 anonim válasza:
Angol: 125*0,42=52,5
Latin: 125*0,04=5
Német: 125*0,26=32,5
Orosz: 125*0,16=20
Francia: orosz-latin=15
Na most fél fő nem jelentkezhet ezért csinálhatjuk azt, hogy mondjuk az angolt lefelé, míg a németet pedig felfelé kerekítjük, így kijön a 100%, azaz a 125 fő.
2/3 anonim válasza:
Spanyolra nem jelentkezett senki?