Mikroökonómia - mi történik a fix költséggel ha növeljük az outputot?


2014. ápr. 26. 03:07
 1/1 anonim ***** válasza:

fc független q-tól.


profit= p*q-fc-vc*q


ahol fc+vc*q=c(q)

p*q=bevétel

2014. ápr. 26. 05:11