Jó lett a versem?

Figyelt kérdés

Nyelvtan órán verset kellett írnunk. József Attila Mama című versének egy részét kellett "átkölteni". Akié a legjobb az 5-öst kap. Jövő órán fogjuk felolvasni őket. Én vicceset akartam írni... Kb. 6 ember mondta hogy jó a versem. De nemhiszem hogy egy 5-öst megér. A tanárnő azt mondta ez legyen az "alap": Már egy hete csak a nyelvtanra gondolok.

Ezt kellett folytatni. Itt a versem:



Már egy hete csak a nyelvtanra gondolok,

Mindig eszembe jutnak a nyavalyás szófajok.

Tanulhatok én éjjel-nappal, rajtam ez nem segít,

Hülye maradok én életem végéig. :D XDDD


Nah milyen? Légyszi segítsetek a folytatással kapcsolatban. Mondjuk nem biztos hogy folytatni fogom de majd meglátom. Írjatok hogy mit kellene javítanom és ötleteket is írhattok! Előre is köszönöm! :)



2014. ápr. 23. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó, de hogy hogy lehetne ezt folytatni az nem tudom...
2014. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
.... szerintem így teljes s jó ahogy van
2014. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó sort én így írnám: "Azt hiszem, hülye maradok én életem végéig." Így nagyjából a szótagszám is stimmelni fog, jobban hangzik - szerintem.
2014. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!