Történelem segítség?

Figyelt kérdés

[link] (lehet,hogy egyszer rá kell kattintani,hogy összemenjen)

Franciaország az első vonal felül,Itália zöld színe a 10.nél van,Anglia és Wales pedig alul az a kékes vonal.Hollandia narancsszíne az ötös felett van valamivel,Hollandia narancsa pedig az az alig látható vonal ott alul.(A színeket azért írom le,mert a könyvben se nagyon látszik a különbség)


Az első kérdésre a válasz szerintem az,hogy nőtt.De ezt miféle folyamatokkal lehet összefüggésbe hozni?Nekünk még feladat az is,hogy 1-1 országnál konkrétan határozzuk meg a népesség alakulását.Ezekben tudnátok segíteni?A 2. kérdésnél szerintem csak annyit kell írni,hogy mondjuk a németeknél folyamatosan nőtt,majd egy nagy zuhanás volt X évben,utána megint növekedésnek indult,és ezt országonként kell leírni,azt meg tudom csinálni.


Ha esetleg valaki tud ehhez valamilyen jó internetes forrást konkrétan a népességről,az is megteszi :D


Előre is köszönöm :)



2014. ápr. 11. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen növekedésnek indult, bár volt benne egy megtorpanás


Bővebben a növekedésről itt: [link]


A megtorpanásról meg itt:

[link]


Az első cikk végig a folyamatokról szól

2014. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 12. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!