2014. márc. 30. 18:34
1/1 StrongWoman válasza:
Eredeti: x (ruha ára) 1/4 (a haszon)
Tervezett: x (+1000) 1/3
1/4 x+1000 = 1/3 x
3x + 3000 = 4x
3000 = x
A ruha 3000 ft.
(Eredeti haszon: 750ft
Tervezett haszon: 1200ft)