2014. márc. 30. 10:46
1/1 StrongWoman válasza:
1. Eredeti: 3200 ft = 100%
320 = 10%
640 = 20%
3200-640= 2560
Új: 2560 ft = 100%
256 = 10%
2560-256= 2304
Legújabb: 2304 ft
2304/3200 = 0,72
72%-a az eredetinek.
2. 2600 ft = 100%
260 = 10%
1040 = 40%
2600-1040= 1560
1560 ft-ért vehető meg.