Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ábel a rengetegben fogalmazás!...

Ábel a rengetegben fogalmazás! SOS (? )

Figyelt kérdés
holnap irjuk a dolgozatot és egyáltalán nem olvastam el a könyvet.valaki irna nekem egy fogalmazást ?az interneten sehol sem találok..összeállitani pedig sehogyse tudok!

2014. márc. 2. 22:10
 1/7 acelsziv ***** válasza:
95%
kinéz a karó az már biztos.
2014. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

[link]

vagy

[link]

Ne' :D

Nem hiszem el, hogy egy kevesebb mint 100 oldalas könyvet nem tudsz elolvasni, illetve a mai fiatalok nem tudnak elolvasni. Gondolom nem ma adták fel. Amikor nekem kellett ( pár éve! ), hiányoztam amikor feladták és csak doga előtt 2 nappal tudtam meg, hogy el kellett olvasni. Mindkét nap elolvastam. Azaz 2-szer olvastam el. Mint az egri csillagokat is, sőt a kőszívű ember fiai-t 3-szor. ( Bár én szeretek olvasni, pl. narnia krónikái mind a 7 könyve kétszer, a hobbit, gyűrű kúra :D, arany iránytű mindhárom könyve háromszor, stb. ) Szóval el lehetett volna olvasni, ha jól tudom, márpedig jól tudom 188 oldal, de csak A5-ös méretű.

Mindegy, ott a link. Nincsmit.

2014. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elsőnek igaza voltXD mostmár mindegy:D hülyeség a magyar nyelv!!
2014. márc. 5. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább egy puskát írhattál volna, ha mást nem a két linkből amit küldtem hülye gyerek :D. Most komolyan. Egy puskát nem tudnak a mai gyerekek megírni?
2014. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgyse ad 5östxd
2014. márc. 6. 22:37
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkié 3 as lett.erre elkezdi én még gondolkodok az ,,x''-én.hát k*pja be 2 est adott.:D:@
2014. márc. 17. 23:43
 7/7 Nevergivingname válasza:
én meg így 22-ben csak lesek
2022. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!