Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy helyes ez angolul:My...

Hogy helyes ez angolul:My friend took her bike and I want to tried but I feel on and some child in the park laught for me than I decedid I will learn to ride the bike. Only a year later I was on a bike race and I win the competition?

Figyelt kérdés
Magyarul ugy akartam hogy : a baratom hozta a bicikliet es en kiakartam probalni de elestem es sok gyerek a parkbol kinevetett ezutan elhataroztam hogy megtanulok biciklizni. Egy evvel kesobb resztvettem egy bicikli versenyen es megnyertem?
2014. febr. 16. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jajaj

One of my friends took her bike and I wanted to try it, but i fell off, so same child laughed at me. I decided to learn how to ride a bicyle. Only a year later I was on a bike race and I won the competition.


Hú barátom, nagyon sok mindent helyre kell magadban tenni...

2014. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
some children* sorry.
2014. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom igyekszem tanulni.
2014. febr. 16. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit írok megjegyezném, hogy a magyar "mondat" sem éri el az elégséges szintent :)


A friend of mine brought her bike that I wanted to try out, but I fell off it. Many children from the park were laughing at me. Than I deicided to learn how to ride a bike. One year later I went to a bike race which I won.

2014. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!