Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ötleteket és segítséget kérek?

Ötleteket és segítséget kérek?

Figyelt kérdés
Tehát hétfőn irodalom órán egy kb. 5 perces előadást kell tartanom valamiről. Azt nem kérdezem meg, hogy pontosan miről, hisz nem ismertek, és már ötleteim is vannak. Olyat válasszak, ami talán érdekli a többieket, de engem annyira nem, vagy olyat amit kifejezetten szeretek, de a többieket nem köti le? És valami tippet mondjatok, mert rosszul leszek szinte ha ki kell állnom az osztályom elé pofázni, ráadásul papír nélkül... x.x

2014. febr. 1. 21:28
 1/3 anonim válasza:
88%

Inkább olyat, amit a többiek szeretnek!

Hidd el! Én sokszor döntöttem úgy, hogy inkább azt mutatom be, arról beszélek, amit én szeretek, hátha a többieknek is más véleményük lesz, de csak az lett a vége, hogy kis-okoskodó-nyalizó-p.csa lettem, mások véleménye szerint :D

2014. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Csinálj olyanról előadást, ami téged érdekel, mert azt lelkesebben és jobban tudod előadni, és könnyebben megjegyzed.
2014. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyannról jó, amiről tudsz eleve, szóval amit szeretsz. Hogyha nem volt kikötve, hogy milyen, akkor fogod, előadod ,mert ez volt a feladat, szóval, hogyha a tanár szempontjából lényegtelen, hogy miről szól, csak ügyesen adj elő, akkor csináld arról, amit szeretsz, egyszerűbb is lesz, és gördülékenyebb az előadás, abból esetleg még rögtönözhetsz is, ha hirtelen nem tudod, mit akartál. És mindent bele!!:) Csak elmondod azt annyi:)
2014. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!