Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok ajánlani Petőfi verset?

Tudnátok ajánlani Petőfi verset?

Figyelt kérdés
Egy olyan Petőfi verset keresek, ami rövid (kb 2 versszak, ha rövidek a sorok akkor lehet 3) és (igen, tudom, hogy Petőfi egy szerelmes költő) nem TÚLSÁGOSAN szerelmes/nyálas.

2014. jan. 25. 22:13
 1/7 anonim válasza:

Nem tudom mi számít neked nyálasnak, ezért írok párat és te eldöntöd melyik jó, vagy nem. :)

Száll a felhő

Oda járok, hova

T.M. Kisasszony emlékkényövébe

Mikor a lánc lehull

Halhatatlan a lélek

2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyám tyúkja
2014. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A "Füstbe ment terv" sem hosszú (négy rövid kis

versszak)

2014. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A "Reszket a bokor, mert" is csak három v.szak
2014. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Befordultam a konyhára"
2014. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Ereszkedik le a felhő"-
2014. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy hallottam,hogy Mr.Busta - Megeszik a Gec!met c. magyar RAP zenét Petőfi feldolgozta versbe. Én utána néztem nekem nagyon tetszett :) ti hogy vagytok vele? milyennek találtátok? nem volt nyálas! :D #RÍL TRÍL MNYÚZIK #KÉTSZÁZEGYNÉGY #GARÁZS #YOLO #SWAG #PÍSZ #PÁWA #32/L
2014. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!