2014. jan. 20. 19:47
2/4 A kérdező kommentje:
de miért x=10 ?
2014. jan. 20. 20:08
3/4 anonim válasza:
3x-8=x+12 /-x
2x-8=12 /+8
2x=20 /:2
x=10
emiatt
4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. jan. 20. 20:18