Klárinak 310 ft-ja van,230 ft-al kevesebb, mint Erzsinek. Katinak annyi pénze van, mit a két lánynak összesen. Mennyi pénze van Katinak?


2014. jan. 9. 19:00
 1/8 anonim válasza:
Nem nem nem nem nem. Szépen kiszámolod.
2014. jan. 9. 19:03
 2/8 A kérdező kommentje:
na csináld már meg nekem
2014. jan. 9. 19:05
 3/8 anonim válasza:
3. -ba jársz?
2014. jan. 9. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Klári: 310

Erzsi: 310+230=540

Kati: 2*540=1080

Hanyadikos tananyag? :D

2014. jan. 9. 19:13
 5/8 A kérdező kommentje:
nem 850?
2014. jan. 9. 19:17
 6/8 anonim válasza:
Na ugye, hogy megy ez! Igen, 850!
2014. jan. 9. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:

"Klárinak 310 ft-ja van,230 ft-al kevesebb, mint Erzsinek." Akkor Erzsinek 230 forinttal több van mint Klárinak. 310+230=540 forintja van Erzsinek.

540+310=850 Ft-ja van összesen a két lánynak. Ennyi van Katinak is.

2014. jan. 9. 19:23
 8/8 A kérdező kommentje:

Call of Duty: Ghosts menne ezen a gépen? (lent)


Operációs rendszer

Windows 7 Ultimate 64-bit SP1

CPU

Intel Core i3 3217U @ 1.80GHz

Ivy Bridge 22nm technológia

RAM

8,00GB Dupla-csatorna DDR3 @ 798MHz (11-11-11-28)

Alaplap

ASUSTeK COMPUTER INC. X550CC (SOCKET 0)

Grafika

Általános PnP képernyő (1366x768@60Hz)

Intel HD Graphics 4000 (ASUStek Computer Inc)

2047MBNVIDIA GeForce GT 720M (ASUStek Computer Inc)

Storage

931GB Hitachi HGST HTS541010A9E680 SCSI Disk Device (SATA)

Optikai meghajtók

MATSHITA DVD-RAM UJ8C2 S SCSI CdRom Device

Audió

Realtek High Definition Audio

2014. jan. 9. 19:34