2013. nov. 14. 12:46
1/3 anonim válasza:
5egész 5/10
50/10+5/10=55/10 azaz 11/2
de ha elosztod őket akkor látod hogy a 11/5=2,2 tehát az rossz
2/3 A kérdező kommentje:
Igen, így gondoltam én is. Köszönöm!
2013. nov. 14. 12:54