2013. nov. 12. 17:38
1/1 anonim válasza:
a = 3 cm
m = 20 cm
Ta = 0,5*3*3*sin 60° = 3,897 cm^2
To = a*m = 60 cm^2
A = 2*Ta + 3*To = ....