2013. nov. 10. 18:23
1/2 anonim válasza:
b-3+c-3=70
a+2+e+2=c+2
b-10=d+13
c+2=d
fejezd ki pl az első 2-ből és az utolsóból a c-t, a 3.-ból meg a mondjuk a d-t és helyettesítsd be őket
2/2 A kérdező kommentje:
szóval mennyi?
2013. nov. 11. 18:37