Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud jól németül? Az...

Valaki tud jól németül? Az segítsen már egy kicsit.

Figyelt kérdés
azt a házifeladatot kaptam , hogy a dohányzásról írjak.. kb 10mondatot:(( de mivel én nem dohányzok , ezért nem tudom , hogy miért jó vagy valami:/
2013. okt. 31. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor írd azt, miért rossz. Írd azt, hogy te nem dohányzol, miért nem dohányzol, dohányzik-e valakid, mit hallottál a dohányzásról, szerinted miért dohányoznak az emberek, hogyan korlátozza a dohányzás lehetőségét a törvénykezés stb.
2013. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A dohányzás kifejezetten egészségtelen/ egészségkárosító.

Das Rauchen ist nicht gut für die Gesundheit.


Die Zigarette enthält Stoffe, die für die Lunge schädlich sind. A cigiben olyan anyagok vannak, amik károsítják a tüdőt.

2013. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Außerdem kostet eine Packung Zigaretten viel Geld.

Ráadásul egy csomag cigi sokba is kerül.


A cigizés helyett inkább rágjunk mondjuk rágógumit.

Anstatt zu Rauchen kauen wir lieber einen Kaugummi.

2013. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Auch für "Mitraucher" (passive Raucher) ist der Zigarettenqualm schädlich. A passzív dohányosoknak sem tesz jót a dohányzfüst.-
2013. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:))
2013. nov. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!