már 1 órája ezen a feladaton gondolkodok de sehogy sem tudom megcsinálni valaki tudna segíteni? előre is köszönöm. :)2013. okt. 28. 09:18
1/2 anonim válasza:
120/24=5 óra
Tehát 5 óra alatt teszi meg a 120 km utat.
45 perc alatt megtesz 24*45/60= 18 km-t
1 óra alatt 24 km-t
másfél óra alatt 24+12=36 km-t
2 óra alatt 2*24=48 km-t
200 perc alatt 200*24/60=80 km-t
A táblázatba első oszlopba írd be az időt, a második oszlopba a megtett utat.
2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2013. okt. 28. 09:52