A mozdony induláskor 2 percen át 30000 N átlagos erővel húzta a 250 tonna tömegű szerelvényt.

Mekkora volt a vonat gyorsulása? Mekkora utat tett meg ez alatt? Mekkora lett a sebessége?



mekkora volt a vonat gyorsulása? Mekkora utat tett meg ez alatt? Mekkora lett a sebessége?


2013. okt. 26. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

F = m * a


s = a*t^2/2 + v0*t


v = v0 + a*t

2013. okt. 26. 15:01
 2/2 anonim ***** válasza:
súrlódás?
2013. okt. 26. 15:07