A mozdony induláskor 2 percen át 30000 N átlagos erővel húzta a 250 tonna tömegű szerelvényt.
Mekkora volt a vonat gyorsulása? Mekkora utat tett meg ez alatt? Mekkora lett a sebessége?
mekkora volt a vonat gyorsulása? Mekkora utat tett meg ez alatt? Mekkora lett a sebessége?
2013. okt. 26. 14:57
1/2 anonim válasza:
F = m * a
s = a*t^2/2 + v0*t
v = v0 + a*t