2013. okt. 13. 13:08
3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de ha még egy levezetést is mellékelnétek akkor azt még jobban köszönném :)
2013. okt. 13. 14:10
4/5 anonim válasza:
Az előző két válasz kamu.
az egyenletet átrendezve: y=-3/5*x+12/5 vagyis tg(alfa)=-3/5
alfa=-30,96 fok
5/5 A kérdező kommentje:
köszi,így már értem!:)
2013. okt. 13. 19:23