Ha 1+1=10, akkor mennyi 10+10?

2009. nov. 10. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

100.

A világon 10 féle ember létezik: aki ismeri a kettes számrendszert, és aki nem.

2009. nov. 10. 11:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
100 :)
2009. nov. 10. 12:32
 3/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Windowsos számológép/ nézet: Tudományos / bal fölül Dec helyett kattints át Bin-re

beírod h. 10+10 kiszámolja, hogy tényleg 100.

(humán érdeklődésűek kedvéért: a titok nyitja a kettes számrendszerben rejtőzik)

2009. nov. 10. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1=1

10=2

1+1=10=1+1=2


10=2

100=4

10+10=100=2+2=4


Remélem érthető a magyarázat!

2009. nov. 10. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
lehet, hogy én vagyok a hülye, de szrintem 1+1=2 10+10=20
2009. nov. 10. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

lehet, hogy én vagyok a ...

Igazad van! :)

2009. nov. 10. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettes számrendszerben nincs 2. Inkább ne válaszolj.
2009. nov. 10. 20:01
 8/8 anonim válasza:
2009. nov. 12. 17:45