víz, vas-szulfid, magnézium-oxid, réz-oxid, szén-dioxid
KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A VÁLASZOKAT!!!!!!!!!!!
2013. szept. 22. 18:01
1/1 anonim válasza:
2H2 + O2 = 2 H2O (hidrogén és oxigén)
Fe + S = FeS ( vas és kén)
2Mg + O2 = 2MgO (magnézium és oxigén)
2Cu + O2 = 2CuO (réz és oxigén)
C + O2 = CO2 ( szén és oxigén)
hányadikos vagy?