Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen témából írjak biológia...

Milyen témából írjak biológia (20 b tételt kiváltó) érettségi esszét?

Figyelt kérdés
A tanárunk azt mondta,saját eset történetet jó,ha tartalmaz,de az én családomban hál'istennek semmilyen olyan betegség nincs,amiről írni tudnék.Tudnátok valami jó,érdekes témát?

2013. szept. 21. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen értelek, mivel nem tudom, mi a 20 b tétel, hogy azt ki kell váltani. A "sajét eset" nagyon tág fogalom, ebbe beletartozhat bármi a genetikai betegségtől a háziállatig. De pl. az is meg megoldás (mármint a háziállat). Ha van, persze... ember-állat interakciók (etológia), vagy parazitológiai szempontból a terjedőképes paraziták, esetleg virológiai szemszögből nézve, mivel tudod te megfertőzni az állatodat és vice versa. Mindez még egyetemi szakdolgozati témának is tág lenne, tehát egy rövid összefoglaló esszét biztosan tudsz írni belőle, a neten nagyon sok anyag van minden témában.

Ha ez nem megfelelő, mert mindenáron betegséggel kapcsolatos esettanulmány kell, akkor nem tudom, mit tehetsz... nem raksz bele saját esetet, legfeljebb.

2013. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!