Valaki tud segíteni fizikából nekem segíteni gyorsan?

2 feladat lenne..privátban írok..

2013. szept. 19. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán ha ide írnád ki, már választ is kaphattál volna. Mitől félsz?
2013. szept. 19. 19:53
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy harmonikus rezgőmozgást végző test amplitúdója 10 cm. 2 s alatt 4 teljes rezgést végez. A t = 1/16 s időpillanatban határozd meg a test kitérését, sebességét és gyorsulását!

y =

v =

a =



a másik pedig [link]

2013. szept. 19. 19:58
 3/3 Tom Benko ***** válasza:

\nu=\frac{n}{t}, ahol n a rezgések száma.

y=A\sin(2\pi\nu t)

v=2A\pi\nu\cos(2\pi\nu t)

a=-4A\pi^2\nu^2\sin(2\pi\nu t)

2013. szept. 20. 19:12