Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud segíteni fizikából...

Valaki tud segíteni fizikából ( rezgések)?

Figyelt kérdés
Rezgések stb kapcsolatban szeretném kérni valakinek a segítségét házi feladat ügyben! .Köszönöm szépen!

2013. szept. 15. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit segítsünk? Kitaláljuk, hogy mi a házi feladatod?
2013. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az xy-síkban egy vékony pálcán egy pontszerű test ω körfrekvenciával és A kitéréssel harmonikus rezgőmozgást végez. A pálca középpontja az origóban van, és Ω szögsebességgel forog az origó körül. Add meg a test pályáját (r, φ) polárkoordinátákkal, a test sebességének és gyorsulásának időfüggését, valamint a sebesség- és gyorsulásvektorok egymáshoz képesti viszonyát ugyanebben a síkbeli polárkoordináta-rendszerben.
2013. szept. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
privátba elküldhetem a házi feladatot?
2013. szept. 16. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért? Annyira személyes jellegű? Amúgy természetesen elküldheted, miért ne küldhetnéd.


Viszont ha kiírod rendesen kérdésbe, akkor jobb kontrollod van. Olyanok válaszolnak, akiket érdekel, és azt hiszik magukról, hogy tudják, aztán egy csomóan, megnézik olyanok a válaszokat, akik csak azért vannak itt, hogy kötözködjenek. Így a végére (lassan, de biztosan) korrekt megoldások szoktak születni.


Privátban ilyen nem lesz. Én nagyon valószínűnek (99,9%) tartom magamról, hogy meg tudom oldani, és elég valószínűnek (90 %) gondolom a másik válaszadóról is, hogy meg tudja oldani. Mondjuk az is egy jó stratégia, hogy összeveted a megoldásainkat…

2013. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!