2013. szept. 15. 17:14
1/2 anonim válasza:
l-n = -(n-l)
(l-n)(2k+4m+5k-m)=(l-n)(7k+3m)
-KA-
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. szept. 15. 18:13