Hogyan lehet szorzattá alakítani a (2k+4m) (l-n) - (5k-m) (n-l) kifejezést?

2013. szept. 15. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

l-n = -(n-l)


(l-n)(2k+4m+5k-m)=(l-n)(7k+3m)


-KA-

2013. szept. 15. 18:10
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. szept. 15. 18:13