Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen videót csináljak média...

Milyen videót csináljak média háziból?

Figyelt kérdés

Kell csinálni egy videót, és én szeretnék egy interú szerűt csinálni Pesten.

http://www.youtube.com/watch?v=x9BeiNkKBc0

[link]


És azt nem tudom eldönteni, hogy milyen témakörrel kapcsolatban. Pl. tudjátok mit ünneplünk... ekkor és ekkor, vagy hogy mi a véleményed erröl és erröl (lehet akár a társadalom érzékeny pontjaival is kapcsolatos család, karrier) Bár olyan kéne, amire megállnának az emberek. Fiataloknak iskolával iskolarendszerrer kapcsolatba, adnátok tippeket, ötletekt, (nőknek h mi a véleményük magukról...) Egyszóval nem tudom, és nagyon szeretnék egy ilyen videót csinálni. Légyszi ne azt irjátok, h elöbb találjam ki, aztán csináljak, mert ez egyrészt egy házi is (projekt), és még a félév elött kellene. A másik kérdésem: ti megállnátok egy (szimpatikus, szóval ápolt, mosolygós) fiatal lénynak (és persze nem egyedül lennék, mert párban kell csinálni de a lényeg, h nem vagyunk valami erőszakos, félelmetes alakok) és válaszolnátok nekik ha olyna kérdést tesznek fel, ami nem sérti a magánéleteteket, stb...?



2013. szept. 15. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én simán megálltam volna, de sajnos gondolom már nem aktuális a kérdés. Amúgy ha van kedved pl. egy blogba gyakorolni, akkor most is szívesen adok interjút, amatőr művész és szabadúszó újságíró vagyok, ha van kedved gyakorolni.
2014. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!