Segítenék földrajzból?

Figyelt kérdés
Holnap felelünk, de amikor Spanyolországot vettük, nem voltam suliba, lemásoltam a vázlatot, de felelésbe nem vagyok jó. Segítenétek, hogy mit mondjak először, hogy fejtsem ki... ÉS egy kis történelmet, ami egyszerű, de tartalmas(5-6 mondat) írnátok.. Nagy köszönöm, tanulok rendesen, nem azért kérlek, mert lusta vagyok. Köszi.:D
2009. nov. 2. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
www.wikipedia.hu -> Spanyolország
2009. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rohadt jó, én is ismerem a Wikipediat, csak sokszor helytelen, hibás dolgok vannak fenn, ezért nem használom! Én a ti segítségeteket kértem, nem a Wikipedia-ét! Köszi, a haszontalan választ.-.-"
2009. nov. 2. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A "Wiki" megbízhatóbb, mint a legtöbb itteni válaszoló!
2009. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor se segít. Ha ennyit tudtok írni, hogy Wikipedia, minek írtok?
2009. nov. 2. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyit tudsz, mármint sértegetni, és mással akarod megíratni a leckédet, miért teszel fel kérdést?


Olvasd el a tankönyvet, ami abban van, azt fogja visszakérni a tanár, se többet, se kevesebbet.

2009. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már bocs, de nem veletek akarom megírni a házi feladatomat, segítséget kértem, és képzeld a tanár nem azt kérdezi ami a tankönyvben van, hanem plusz információkat, de tök mindegy. Ha ilyen rossz indulatú vagy, ne válaszolj az itteni kérdésekre mert csak megbántod az embereket.
2009. nov. 2. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!