2013. jún. 11. 13:47
2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,épp most oldottam meg nekem -125cm jött ki.
2013. jún. 11. 20:02
3/4 anonim válasza:
Hogy jöhetett ki 125? 30 és 40 közös nevezője 120.
4/4 A kérdező kommentje:
0.025=0.033+1/k
-0.008=1/k
-125=k
így jött ki.. természetesen ez egy "kerekített" eredmény
2013. jún. 11. 22:03