Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha lenne 50 oldal tanulnivalót...

Ha lenne 50 oldal tanulnivalótok 12 témára osztva,2 nap alatt, milyen módszerrel és hogyan tanulnátok meg olyan szintre, hogy normálisan (szóval nem rizsázva, általánosságokat elmondva) tudj beszélni róla? Mennyit foglalkoznál vele egy nap (etc. )?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a téma. könnyen tanulható, vagy magolós sok fogalommal. egy nap alatt szerintem ha nehéz is, de meg lehet tanulni. én vizsgaidőszakban 2-3 nap alatt szoktam kivégezni 250 oldalas könyveket, de úgy,hogy tényleg meg is tanulom.
2013. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok mint az első, vizsgaidőszakban napi 60-100 oldal jut egy anyagból amit meg is kell rendesen tanulni. Ezt az 50 oldalt én úgy osztanám be, h 25-25 oldal naponta, reggel nekikezdenék, délután pihennék kicsit, este átismételném.
2013. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!