Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok erre válaszolni?...

J.Szandra kérdése:

Tudnátok erre válaszolni? (CSAK EGYETLEN SZÓVAL KELLENE! )

Figyelt kérdés

- Honnan menekült Toldi Miklós a nádasba?

- Honnan tér haza Baradlay Richárd csapatával?

- Honnan hívja haza Baradlayné legidősebb fiát?

- Mitől meddig tette meg az utat gyalog Petőfi Sándor 1844 februárjában?

- Honnan költözött családjával Pestre Arany János, amikor a Kisfaludy Társaság igazgatója lett?

- Honnan nézi György gyönyörködve csintalanul játszó vitézeit?

- Honnan látja jőni Toldi Miklós az édesanyját, miután a király már derekára kötötte a cifra, rezes kardot?

- Amikor Bence feltörte a cipót, egy vas hullott ki a közepéből. Honnan vette fel e "vas-darabot" a hű szolga, hogy megnézze: mi az?



2013. máj. 24. 15:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

HA A LUSTASÁG FÁJNA........

(-.-)

2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM a kemény 2 ÉRTELMES választ!!! :)
2013. máj. 25. 10:10
 13/31 anonim ***** válasza:
59%

Itt nem a válaszok NEM VOLTAK ÉRTELMESEK, hanem te, aki másokkal íratja meg a háziját, mert nem képes szöveg megértésére, (olvasásra).

Remélem dolgozatban is majd ilyen kis ügyes kislány leszel tündi-bündi, mint ennél a házifeladatnál :)

pussz. ;)

2013. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Szerintem NEM én vagyok az egyetlen aki a háziját megkérdezi!!! Úgyhogy basztass mást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pussz!!;)

2013. máj. 30. 13:30
 15/31 BKRS ***** válasza:

@erzsimama:

egyszavas válaszok kellettek neki

2013. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Igen, de ha ezt szó szerint vettem volna, akkor egyikre-másikra nem tudtam volna értelmes választ adni.

Például én rákerestem a Toldiból a kért részre, és azért tettem idézőjelbe, mert szó szerint az volt a kérdésre a válasz. Egy szóval nem is lehetett volna értelmesen leírni, amit a tanár kérdezett, persze volt, ahol igen.

A tornác szót, úgy gondoltam meg kell magyarázni a kérdezőnek, hátha nem ismeri ! De a válasz ekkor is csak egy szó, amit neki le kellett írnia.

A Szentpétervár nevet is azért egészítettem ki még az akkori országnévvel, hogy egyértelmű legyen, és biztos, hogy tudja a kérdező, melyik országról van szó.

Szóval így !

Éppen az e heti Nők lapja c. hetilapban van szó az iskolai könyvekben található kérdések néha vitatható voltáról, a pszichológus válaszol c. rovatban.

A Toldival kapcsolatos kérdéseknél is úgy tűnik, a kérdező nem ismeri szó szerint a művet, ha egy szóval várta a választ, ami nyilvánvalóan nem lehetséges.

A "korlátok felől", ezt hogy mondjuk egy szóval és az öreg Bencével kapcsolatos kérdés is ilyen.

"Dolgozni csak pontosan, szépen,

Ahogy a csillag megy az égen.

Úgy érdemes !"

József Attila: Töredék

De nem ragozom tovább !

2013. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

:D Én nem "basztattalak", :D

sőt intelligencia szintedből kifolyólag NEM is basztatnálak SOHA :D

Basztat majd téged anyu, apu amikor megbuksz év végén :D

Általánosban vagy szakmunkásban... (ESETLEG - szakközépben) ;)

pussz

2013. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Drága évvégén 2db 4-esem lesz NEM fogok megbukni...

NEM ÉRTED???

pussz!!:))

2013. jún. 3. 15:08
 19/31 anonim ***** válasza:
59%
Te nem érted, :) pussz
2013. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

de értek én mindent!!!(elég jól!!!)

pussz!!!

2013. jún. 3. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!